دیگـه وقتش رسیده!

در کسب و کارت موفق باشی

- چرا باید برای کسب و کار خودم یک وب سایت داشته باشم؟
- مزایای وب سایت برای مشاغل و حرفه های مختلف چیست؟
- طراحی یک وب سایت چه کمکی می تونه به من بکنه؟

اینها همه سوالاتی هستند که خیلی از ما زمانی که تصمیم می گیریم کسب و کار خودمان را در فضای مجازی بصورت اینترنتی راه اندازی کنیم در موردش فکر می کنیم. بیش از 29 سال هستش که از انتشار اولین وب سایت در دنیای اینترنت گذشته و در این مدت تا الان فضای اینترنت به شکل عجیبی رشد کرده و بنظر هم می رسد این رشد تا ابد با سرعت بیشتری هم ادامه پیداکند. بیش از یک میلیارد دامنه (Domain) در سرتاسر دنیا ثبت شده و هر کدام به یک وب سایت اشاره دارند که خودش گواهی این رشد فزاینده اینترنت است.

البته واقعیت چیز دیگری ست! ما به شما همه چیز را خواهیم گفت...

از میان میلیون ها وب سایتی که تا به الان در اینترنت منتشر شده باید بگوییم تنها یک چهارم آنها فعال هستند و ما باقی آنها فعالیتی ندارند یا متوقف شده اند! در این میان میتوان گفت چیزی حدود 250میلیون وب سایت واقعا فعال هستند و ترافیک و بازدید روزانه دریافت می کنند.
جایگاه کسب و کار شما در میان این تعداد وب سایت کجاست؟ بنابراین با یک شرط فضای رقابت همچنان برای وب سایت های جدیدی که طراحی می شوند و بدنبال فعالیت در اینترنت هستند به شکل بسیار قابل قبولی وجود دارد.

با چه شرطی می توانم به بهترین شکل کسب و کار خودم را در اینترنت گسترش دهم؟

شرط این است که اصول طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ را رعایت کنید. برای محتوایی که در سایت خود قرار میدهید اهمیت بالایی قائل شوید و همواره برای مخاطبین و بازدیدکنندگان سایت خود وقت بگذارید و با آنها در ارتباط باشید.

به این آمار توجه کنید

بسیاری از مشاغل کوچک هنوز از فضای اینترنت برای توسعه کسب وکار خود استفاده نمی کنند.در واقع طبق تحقیقاتی که در آمریکا انجام شده 49% مشاغل کوچک اصلا وب سایت ندارند این آمار مطمئنا در ایران بسیار بیشتر از این  می باشد!!

در برخی از آمارهای رسمی میانگین حضور کاربران ایرانی در فضای مجازی (وب سایت ها، جستجو و شبکه های اجتماعی) روزانه بین 5 تا 9 ساعت تخمین زده شده که بسیار بالا به نظر می رسد.
بیش از 40 میلیون کاربر اینترنت در ایران وجود دارد که عدد بسیار بالایی محسوب می شود.بنابراین دنیای مجازی بدلیل ویژگی هایی که دارد پتانسیل بسیاربالایی جهت بازاریابی در خود نهفته است. به عقیده تقریبا تمام کارشناسانِ بازاریابی، فضای مجازی بزرگترین و قوی ترین بستر برای افزایش فروش و بازاریابی در تمام طول تاریخ بشر محسوب می شود.


همواره یکی از اولویت‌های هزار و یک نیاز، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند آموزش و فروش می باشد. برای ما بسیار مهم است که کاربران، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت پیدا کرده و یا به فروش برسانند. هزار و یک نیاز از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خدمات خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند آموزش، بازاریابی و فروش، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به پرتال 1001 نیاز می باشد.

آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری